Wydział Filologii Uniwersytet Szczeciński

tel. 444 30 20
fax. 444 28 08
al. Piastów 40 B
71-065 Szczecin
Wydział Filologiczny
A A

Praktyki i staże dla studentów w ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie przekazuje propozycję odbycia przez studentów praktyk i staży, w tym także absolwenckich. ZUS może przyjąć studentów:

1. na nieodpłatne praktyki studenckie, realizowane w oparciu o umowy pomiędzy ZUS a uczelnią, gdy student jest kierowany przez uczelnię do Zakładu w celu praktycznego przygotowania do zawodu oraz

2. na nieodpłatne praktyki absolwenckie, realizowane w oparciu o umowy między studentem a Zakładem, gdy student zgłasza się samodzielnie do Zakładu.

Praktyka albo staż absolwencki dotyczą osób, które w dniu rozpoczęcia praktyki lub stażu nie ukończyły 30 roku życia.

Możliwe są także płatne praktyki absolwenckie w ZUS, które nazwane zostały stażem absolwenckim, ale opierają się również na Ustawie z 17.07.2009 r. o praktykach absolwenckich.

Na 2018 rok zaplanowane zostały środki finansowe dla Oddziału w Szczecinie na odpłatne przyjęcie 2 stażystów z Uniwersytetu Szczecińskiego. Osoby zainteresowane takim stażem w Oddziale ZUS w szczecinie mogą skontaktować się z Panią Magdaleną Sikorską tel. 91 459 61 39 mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia szczegółów.

Wyszukiwarka

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić